Корзина
101 отзыв
Контакты
npu-kid.com.ua - це товари для діток та їх батьків. Пн-Пт з 10.00 до 19.00 тел.: +38(095)015-33-83
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380950153383+380950153383
УкраинаКиев

ВНИМАНИЕ! Суббота и воскресенье - выходные дни! Оставляете заказы через корзину. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

С чего всё началось. Письмо из детского дома

С чего всё началось. Письмо из детского дома

Лист   №  205 від 07.10.2014р.                          Власнику інтернет –                                                                                      магазину                                                                                                     «Прикид»                                                                                                                   

 

                                                 Шановна Тетяно!

 

        Адміністрація Сквирського дитячого будинку "Надія" змушена просити Вас про надання благодійної допомоги для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

     Наш державний заклад знаходиться у с. Кривошиїнці Сквирського району. Зараз на утриманні і вихованні знаходиться 10 дітей шкільного віку, які в силу різних життєвих обставин влаштовані до дитячого будинку. Ми намагаємося створювати умови, які максимально наближені до домашніх та щоденно піклуємося про добробут наших діток, щоб вони не відчували різницю з малюками, які ростуть у сім'ях.

     По щасливому збігу обставин ваш Інтернет – магазин знайшла наша вихованка Фалькович Анна, яка була просто впевнена у тому, що саме Ви допоможете у вирішенні такого питання: у зв’язку із складною економічною ситуацією у країні вихованцям катастрофічно не вистачає сезонного взуття та одягу. Тому дуже просимо Вас, якщо це можливо, допомогти діткам у наданні благодійної допомоги у вигляді теплого одягу(спортивних костюмів, шкарпеточок тощо). У мене, як у державного опікуна серце обливається кров’ю, за те, що вихованці змалку відчувають себе не такими, як домашні діти, і дуже хочеться, щоб вони були одягнені сучасно та підвищували свою низьку самооцінку.

      Зобов'язовуємося Вам надати подарунок від дітей, який вони зробили своїми руками. Дякуємо Вам за розуміння.

 

  Директор Сквирського

  дитячого будинку «Надія»                             

 

facebook twitter
Другие новости